گلکسی J5 2017 سامسونگ به زودی معرفی خواهد شد + عکس

0 273

انتظار می‌رود که سامسونگ در آینده نزدیک سری گوشی‌های میان رده گلکسی J5 خود را بروزرسانی کند.

به نقل از تک شات، انتظار می رود که سامسونگ در آینده نزدیک سری گوشی های میان رده گلکسی J55 خود را بروزرسانی کند. از آخرین بروزرسانی این نسل از گوشی های سامسونگ حدود یک سال می‌گذرد به این ترتیب اکنون زمان آن فرا رسیده است که سامسونگ مدل های جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

از مدتی پیش شایعاتی درباره ساخت گوشی های جدید سری J منتشر شده است اکنون اخبار جدیدی در این زمینه منتشر شده که فرضیه رونمایی از این گوشی های جدید را در آینده نزدیک تایید می کنند. این گوشی به منظور دریافت گواهینامه در Wi-Fi Alluance مشاهده شده است.

از سوی دیگر نسخه ۲۰۱۷ گوشی های سری J بارها در وب سایت های بنچمارک مشاده شده اند که مشخصات آنها را لو داده اند. اما اکنون این گوشی برای دریافت گواهینامه دیگری در Federal Communication دیده شده است، این قدم در حالت کلی نشانه این است که گوشی های هوشمند پس از دریافت این تاییدیه به زودی رونمایی خواهند شد و J5 جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اگر شایعاتی که تا به امروز منتشر شده اند صحت داشته باشند، گلکسی S5 2017 یک گوشی میان رده موفق مجهز به پردازنده اگزینوس ۷۸۷۰ سامسونگ همراه با ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. از دیگر مشخصات احتمالی این گوشی نیز می توان به دوربین های ۱۲ مگاپیکسلی در قاب های پشتی و جلویی، سنسور اثر انگشت و اندروید نوقای نسخه ۷.۰ اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید

قرار دادن یک دیدگاه