اکسین چنل؛ آموزش به زبان امروز

0 1,330

هنوز هم با این همه پیشرفت فناوری، در دنیای شلوغ امروز با کلی هزینه و گرفتاری و ترافیک باز هم برای یادگرفتن باید سر کلاس بروید و آموزش ببینید؟

دنیا در این رابطه تغییر کرده و ایرانی‌ها هم باید این تحول آموزش الکترونیکی را تجربه کنند. دیگر این موبایل‌ها و تبلت‌ها هستند که تبدیل به کلاس درس شده‌اند و حالا  برای اولین بار در  ایران یک استارت آپ به نام اکسین چنل، آموزش زبان انگلیسی کاربردی با استانداردهای M-Learning ( آموزش از طریق موبایل )  را راه‌اندازی کرده است. این یعنی اینکه وقتی گوشی یا تبلت هوشمندتان همراه‌تان است هر جایی می‌تواند تبدیل به کلاس درس‌تان با استادی حرفه‌ای شود آن هم با کمترین هزینه ممکن! این آموزش همان طور که گفته شد کاملا استاندارد و حرفه‌ای است و قرار است در پایان هر دوره هم مدرک بین‌المللی دریافت کنید!

 شما بر اساس سطح‌تان آموزش می‌بینید و کلاس‌ها را پشت سر می‌گذارید. اما اکسین چنل یک ویژگی مهمتر و طلایی دارد: اپلیکیشن اکسین‌چنل با همکاری وتحت نظارت انجمن آموزش اروپا توسعه پیدا کرده و  وقتی هر یک از سطوح این اپلیکیشن را پشت  سر بگذارید می توانید در آزمون پایان سطح انجمن آموزش اروپا که به صورت آنلاین ( Web-Based ) برگزار می‌شود شرکت کنید. اگر در این آزمون قبول شوید  مدرک بین المللی این انجمن را دریافت می‌کنید  که نشان دهنده سطح فراگیری زبان انگلیسی شماست و بر اساس سطح بندی CEFR است ارائه می‌شود. این مدرک بین المللی به هر کجای دنیا که بروید نشان دهنده سطح زبان انگلیسی شما خواهد بود.

اپلیکیشن اکسین چنل هم برای گجت‌های آندرویدی و هم محصولات اپل یعنی آیفون و آی‌پد قابل نصب است. از هر جایی که باشید می‌توانید از طریق ویدئوهای آموزشی کوتاه و روزانه که توسط استادانی که انگلیسی زبان اصلی‌ ‌شان بوده ارائه می‌شود زبان انگلیسی را یاد بگیرید. اما نکته مهمتر از این فیلم‌های آموزشی این است که  در اپلیکیشن اکسین چنل  یک معلم آنلاین جهت کمک به یادگیری شما  درطی روند آموزش همراهی‌تان می‌کند.

محتوای آموزشی این اپلیکیشن، زبان کاربردی است به  طوری که استفاده کننده از اپلیکیشن هر هفته با یک موضوع کاملاً کاربردی آشنا شده و واژه‌ها، عبارت‌ها و اصطلاحات مربوط به آن را همراه با نکات گرامری یاد می‌گیرد. در هر روز هم تمرین‌­های مخصوص و متنوعی ارائه می‌شود که در مجموع کلیه مهارت‌های شنیداری، گفتاری نوشتاری و درک مطلب کاربر را ارتقا دهد و به بهترین سطح ممکن برساند.

در یک کلام اکسین چنل آموزش زبان برای دنیای مدرن امروز است: این اپلیکیشن با استفاده از روش های نوین، سعی در آموزش در کمترین زمان ممکن با بیشترین بازدهی و در عین حال به صرفه ترین قیمت دارد. اپلیکیشن اکسین چنل را می توان برای سیستم عامل های آندروید از گوگل پلی و برای سیستم عامل IOS از اپ استور و یا از وب سایت www.oxinchannel.com دانلود و نصب  کرد.

اکسین چنل در حاضر آموزش زبان انگلیسی را به طور رسمی راه اندازی کرده اما قرار است به زودی آموزش زبان های آلمانی، فرانسه و کردی را هم آغاز کند. دیگر هیچ بهانه‌ای برای تنبلی در یاد گرفتن زبان جدید ندارید. کلیک و شروع دنیایی جدید! یک زبان جدید یک زندگی جدید برایتان خواهد بود.

 

 

به اشتراک بگذارید

قرار دادن یک دیدگاه