اگر لوله دستمال کاغذی را دور می‌اندازید این ویدئو را ببینید تا الگو بگیرید

0 4,448

دستمال کاغذی یکی از پرمصرف‌ترین کالاها در هر خانه است اما معمولا از آن برای پاک کردن کثیفی‌ها کمک می‌گیریم. دستمال کاغذی و حتی لوله کاغذی درون آن که معمولا بعد از اتمام دستمال دور انداخته می‌شود کاربردهای فراوانی دارد که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:
– اگر همیشه با تمیز کردن گوشه و کنار اتومبیل‌تان با جاروی برقی و شارژری مشکل دارید اینب‌ار از یک لوله دستمال کاغذی استفاده کنید. با وصل کردن این لوله به سر جاروی برقی و ثابت کردن آن با چسب می‌توانید نوک آن را به هر شکل و به هر باریکی که می‌خواهید تغییر دهید و تنظیم کنید و به واسطه آن محل‌های دست نیافتنی را تمیز کنید.
– دستمال کاغذی آشپزخانه را دولا به سر تی وصل کنید و با آن گرد و غبار را جمع کنید. به این ترتیب پارچه تی کثیف نمی‌شود و مجبور به شستن آن نیستید.
– اگر می‌خواهید نوشابه قوطی شما سریع خنک شود دور آن دستمال کاغذی خیس شده بپیچید و آن را برای ۱۵ دقیقه در فریزر قرار دهید. در این شرایط نوشیدنی شما ۱۰ درجه خنک‌تر از حالت عادی می‌شود.
– برای تهیه دستمال مرطوب نصف لیوان آب را با نصف لیوان الکل مخلوط کرده و لوله دستمال را داخل آن در ظرفی در بسته قرار دهید.
– دستمال کاغذی چند لایه را در فریزر قرار دهید و وقتی بدنتان دچار ضربه می‌شود برای پیشگیری از خونمردگی آن را بجای یخ روی پوستتان بگذارید.
لوله دستمال کاغذی کاربردهای دیگری هم دارد که می‌توانید در این فیلم آن را ببینید و الگو بگیرید.

مترجم: سمیه مقصودعلی

به اشتراک بگذارید

قرار دادن یک دیدگاه