آپشن های سراتو ۲۰۱۷ چیست؟

0 310

۲۰۱۷ با چهره‌ای به روزتر با قیمت حدود ۱۴۴ میلیون تومان در مدل فول آپشن در بازار خودروهای وارداتی به فروش می‌رسد.

 

نسل سوم کیا سراتو در سال ۲۰۱۷ با چهره‌ای به روزتر ظاهر شده و امکانات رفاهی و ایمنی خودرو نیز نسبت به قبل افزایش قابل توجهی یافته و این درحالی است که برخی از امکانات ایمنی فعال در این مدل سراتو پیش از این در خودروهای کلاس بالاتر دیده می‌شد.
سراتو ۲۰۱۷ در ایران از نوع بنزینی بوده و با حجم موتور ۱۹۹۹ سی‌سی، توانایی ۱۵۰ اسب بخار قدرت در ۶۲۰۰ دور بر دقیقه و ۱۹۲ نیوتون متر گشتاور را دارد.این خودرو کره‌ای به گیربکس ۶ دنده اتوماتیک در تمام تیپ‌ها مجهز است و با مشخصات اعلام شده دارای مصرف سوخت ترکیبی ۷.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

934307_860

ابعاد سراتو با طول ۴۵۶۰ میلی‌متر، عرض ۱۷۸۰ میلی‌متر و ارتفاع ۱۴۴۵ میلی‌متر در نظر گرفته شده و وزن آن بدون سرنشین ۱۲۷۱ کیلوگرم تعیین شده است.

934308_593

همچنین نحوه انتقال قدرت در این خودرو از چرخ‌های جلو بوده و ظرفیت باک این خودرو با گنجایش ۵۰ لیتر طراحی شده است.

934305_805

این خودرو از امکاناتی چون نمایشگر TFT 3.5 اینچی، چراغ‌های خودکار، سیستم ورود بدون کلید، سیستم مکان‌یابی جی‌پی‌اس، بلوتوث، سیستم صوتی با شش عدد بلندگو، سیستم تهویه مطبوع با تنظیم دستی، سنسور پارک عقب، چراغ‌های مه شکن، رینگ‌های ۱۶ اینچی و شش عدد ایربگ برخوردار است. 

934309_224

از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به سرد کن (تهویه صندلی) سمت شاگرد، رادار نقطه کور، صندوق بار هوشمند که با قرار گرفتن در پشت صندوق به مدت ۳ ثانیه درب صندوق باز خواهد شد و سیستم نمایشگر باد تایر اشاره کرد.
مدل ۲۰۱۷ سراتو مجهز به جعبه‌دنده‌ی خودکار برای انتخاب حالت است که در این سیستم، راننده این امکان را دارد که سه نوع حالت رانندگی را برای تنظیم پیشرانه و فرمان خودرو انتخاب کند و این حالت‌ها شامل نرمال، اقتصادی و اسپرت است.
قابل ذکر است که آپشن هایی مانند اتوپارک و حرکت بین خطوط هم در سراتو فعلی و هم برای سراتو ۲۰۱۷ وجود دارد ولی فقط برای بازار کره و آمریکا عرضه شده و در نمونه های عرضه شده در سایر نقاط فاقد این آپشن خواهد بود.
گفتنی است قیمت خودرو کیا سراتو ۲۰۱۷ به صورت فول آپشن در بازار خودروهای وارداتی حدود ۱۴۴ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است و مدل ساده این خودرو با قیمت حدود ۱۳۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
به اشتراک بگذارید

قرار دادن یک دیدگاه