تنها سند محرمانه FBI از حضور موجودات فضایی پس از ۶۷ سال فاش شد

196 74,958

یک سند محرمانه اف بی ای در مورد این‌که چگونه افسران پلیس و ارتش شاهد انفجار یک بشقاب پرنده در شهر یوتاه بودند ، فاش شده است.

در روز چهارم اپریل ۱۹۴۹، ماموران ویژه تلگرافی “فوری” به رئیس اداره یعنی ادگار هوور زدند.

ادعا شده است، تصاویری که از این موجودات فضایی در این گزارش آمده است، واقعی است. این موجودات فضایی که مرده بودند توسط متخصصان کالبدشکافی شدند.

این سند فوق محرمانه فاش می کند که یک افسر ارتش و یک افسر پیس و یک گشت بزرگراه که همگی کیلومتر ها از یکدیگر فاصله داشتند، یک بشقاب پرنده را دیده اند .

این شاهدان گفته اند بر فراز کوه ها در نزدیکی “لوگان” در قسمت شمالی “سلت لیک سیتی”، این بشقاب پرنده منفجر شد.

این سه نفر یک شی نقره ای رنگ را دیدند که در هوا که به کوهها در “سادرین کنیون” نزدیک می شد و منفجر شد .

در این سند امده است:تعدادی از ساکنان آن منطقه انفجار را دیدند که پس از آن یک شی به زمین افتاد.

در ادامه امده است: چندین شاهد این قضیه را به “اف بی ای” گفتند که آنها بشقاب پرنده ی دیده اند که با سرعت بسیار زیاد در حال چرخ زدن در شهر بود.

همچنین در میان اسناد، یادداشتی از “گای هتل” مامور ویژه _ که رئیس اداره در واشنگتتن در سال ۱۹۵۰ بود _ وجود دارد که ظاهرا تایید می کند فضایی ها در “رزول” در “نیومکزیکو” فرود آمده اند.

 در یکی از دیگر اسناد که نام آن “بشقاب پرنده ها” می باشد ” “هتل” فاش می سازد که یک جت شناسایی اعلام کرده است که سه بشقاب پرنده دیده شده . این مامور نیروی هوایی این اطلاعات را در اختیار “هتل” قرار داد.

مامور ویژه “هتل” می نویسد: شکل آنها گرد است که مرکز آنها مقداری بالا امده است و حدود ۵۰ متر قطر دارند.وی می گوید: افرادی که در این بشقاب پرنده بودند، بدنی شبیه به انسان داشتند اما قد آن ها، نزدیک به ۱ متر بود.

آنها لباس هایی از جنس آهن با زمینه ای زیبا پوشیده بودند. و بدنشان به مانند لباس هایی بود که توسط جت های تندور و خلبان های تستی پوشیده می شود . آنها توسط دولت امریکا در “رزول” کالبد شکافی شدند.

مقامات ارتش یک اعلامیه مطبوعاتی منتشر کردند که این‌گونه شروع می شود: شایعات در مورد بشقاب پرنده دیروز درست در زمانی به حقیقت پیوست که مامور اطلاعات نیروی هوایی ، توانست این بشقاب پرنده را بدست آورد.

بعد از آن، این خبر تیتر پر سر و صدای روزنامه ها شد. اما ارتش به سرعت داستان را تغییر داد و ادعا کرد که آن شی تنها یک بالن بوده است نه یک بشقاب پرنده!

جالب است که در آن زمان رسانه ها و افکار عمومی این توضیحات را از سوی ارتش قبول کردند.

در سند دیگری که منتشر شده و مربوط به سال ۱۹۴۷ است، ادعا شده است که یک شی یا بشقاب پرنده در نزدکی “رزول”دیده شده است.

در این سنده امده است: این بشقاب پرنده به صورت ۶ ضلعی بود و توسط یک کابل از یک بالون، معلق شده بود.
این بشقاب پرنده و بالن به “رایت فیلد” برای تحقیقات بیشتر ارسال شده بود.

photo_2016-03-15_14-46-24

photo_2016-03-15_14-46-18

photo_2016-03-15_14-46-29

photo_2016-03-15_14-46-14

 

به اشتراک بگذارید

۱۹۶ دیدگاه

 1. -2

  می خواین باور کنین یا نه در مشهد نرسیده به شاندیز بعد از سالها برای اولین بار بشقاب پرنده دیدم خدا شاهده شب بود بالای پشت بوم بودم ناگهان یه شی ناشناس که ارتفاع نسبتا بالایی داشت بی صدا با نور خیلی زیادی از بالای سرم رد شد وبا سرعت زیادی به نزدیکی ماه رفت بعد تغییر مسیر داد ناگهان نورش خاموش شد و ناپدید شد با گوشیم ازش فیلم گرفتم باور نکردنی بود

  به اشتراک بگذارید
 2. 4

  سلام خدمت همه دوستان
  وجود یا عدم وجود موجودات فضایی چه مشکلی را حل میکند؟!حالا شما بدونید هست یا نیست روند زندگی تغییری میکنه؟!
  مطمئن باش هر چی هم باشه شاید از نظر علم و مال و ….غیره اش تا به ایران برسه میشه ۰
  ایرانی ها مشکلات مهمتری از این دارند که بدونند آدم فضایی هست یا نیست!

  به اشتراک بگذارید
 3. 0

  من به همه دوستان پیشنهاد میکنم
  سخنرانی استاد رائفی پور در مورد یوفو ها
  در روایت عهد۴۵ و روایت عهد۴۶
  رو تو گوگل جستجو بزنید و ببینید.

  در سایت مصاف ایرانیان
  خیلی کامل با سند و مدرک در یک فایل فشرده با تصاویر و کلیپ ها
  در موردش صحبت کرده.
  برای من خیلی جالب بود
  امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.

  به اشتراک بگذارید
 4. -3

  سلام ادم هایی شبیه عکس بالا در خود ایران فراوان است یه کم به اطرافمان دقیق تر باشیم

  به اشتراک بگذارید
 5. -3

  من ۱۱سال سن دارم .به نظر من انسان ها همچنان ظرفیت رویارویی با موجودات فضایی یا سفر در زمان را ندارند.چون اگر به گذشته نگاهی بیندازید،انسان در هر پیشرفتی یا بدست اوردن تکنولوژی مانند شکافتن اتم یا اختراع برق نخست کارهای بد با آن انجام داده بعد کم کم توانست از ان درست استفاده نماید.خدا زمین را چهار میلیارد سال پیش افرید و بر فرض انک جهان هایی همانند ما وجود داشته باشند ممنکن است ان ها پیشرفته تر از مایی باشند که تنه ۲ میلیون سال است به وجود امده ایم ولی تکامل چشمگیری داشته ایم.بر اثاث اخرین نظریات علمی خورشید ۵۰۰ میلیون سال دیگر نابود خوهد شد و به احتمال زیاد روز قیامت همان روز خواهد بود که تا ان روز انسان موقعیتپ یشرفت را دارد در صورتی با گاز های گلخانه ای و اسراف اب خود را نابود نکند .اگر انسان به تکنولوژی سفر در زمان دست یابد ممکن است ادم های نا لایق بروند به گذشته و انجار خراب کاری بکنند تا سرنوشت عوض شود. یا اگر با موجودات فضایی دیدار بکنیم ممکن است از پیام صلح یکدیگر پیام جنگ برداشت کنیم و دنیای یکدیگر را نابود کنیم.یادتان باشد همانطور که مرگ دست خداست، انسان می تواند سرنوشت را عوض کند.ما با ۲ درصد مغزمان سیاره ای که این همه دوام اورد را نابود کردیم.وای به حال ان روزی که که از تمام مغزمان در راه غلط استفاده کنیم.اگردراه درست استفاده کنیم حتی می توانیم از زمین رفته و قیامت را به زمانی دیگر موکول کنیم.

  به اشتراک بگذارید
 6. 13

  ﺍﻣﺎﻡ ﻣﺤﻤﺪﺑﺎﻗﺮ ‏( ﻉ ‏) ﺩﺭ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﭘﺮﺳﺶ ﺟﺎﺑﺮ ﺑﻦ ﯾﺰﯾﺪ ﺟﻌﻔﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﻓﺮﻣﻮﺩﻧﺪ : ‏« ﮔﻮﯾﺎ ﺗﻮ ﮔﻤﺎﻥ ﻣﯽ ‌ ﮐﻨﯽ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﯾﻦ ﻋﺎﻟﻢ ﺭﺍ ﺁﻓﺮﯾﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﮔﻤﺎﻥ ﻣﯽ ‌ ﮐﻨﯽ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺑﺸﺮ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻧﯿﺎﻓﺮﯾﺪﻩ ﺍﺳﺖ . ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺳﻮﮔﻨﺪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﻫﺰﺍﺭ ﻋﺎﻟﻢ ﺁﻓﺮﯾﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﻫﺰﺍﺭ ﺁﺩﻡ ﻭ ﺗﻮ ﺩﺭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺍﯾﻦ ﻋﺎﻟﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺍﯾﻦ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻫﺴﺘﯽ ‏» . ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺣﺪﯾﺚ، ﻓﻘﻂ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺗﯽ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﻧﺴﻞ ﺣﻀﺮﺕ ﺁﺩﻡ ‏( ﻉ ‏) ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺷﺪﻩ

  به اشتراک بگذارید
 7. 2

  قابل کسانی که به راحتی فرازمینی ها رو رد میکنن ، ما ۲۰۰میلیارد کهکشهان داریم ینی میزانی که تونستیم حدس بزنیم ، میتونی درک کنی که رقمی برای تعداد سیاره ها چقدر میتونه باشه ؟ چقدر احتمال داره سیاره ای دیگه ای با شرایط کره ی زمین وجود داشته باشه که بشه توش حیاط وجود داشه باشه ؟! خیلی اینقدر هست که نمیتونیم درک کنیم

  به اشتراک بگذارید
 8. -1

  سلام دوستان
  بهتره که با این عقل کوچک و ناقص انقدر نظر قطعی ندیم
  ما یه درصد از مغزمون هم استفاده نمی کنیم
  اما اگه نظر من رو بخواید میگم که این موجودات آینده انسان میتونن باشن که خیلی پیشرفته هستن .

  به اشتراک بگذارید
 9. -2

  میدونید مشکل ما چیه مشکل ما اینه که همش میخوایم طبق قرآن بریم جلو به نظرتون خدا اگر میخواست بهمون بگه چی هستن از همون اول علمشو بهمون نمی داد یا عقل بیشتری ؟ خدا ما رو آفرید ما نمی دونیم برای چی و بعدش خدا بهمون عقل داد و باز هم نمیدونیم برای چی و اشرف مخلوقات شدیم باز هم و باز هم نمیدونیم برای چی . خوب ما که عقل داریم یعنی خدا به ما قدرت فکر کردن رو داده و خواسته که ما عجایب زندگی رو پیدا کنیم
  و خودمون این کارو کنیم بدون کمک خودش و لهمون نشونه هایی دیده درسته نباید همه چی رو زود باور کرد ولی ما هستیم که باید همه چیز رو به چشم و از نزدیک ببینیم تا باور کنیم و از سر نخ های خدا کمک نمی گیریم و مشکل ما این هستش که همش از قرآن کمک میگیریم درسته کاملا درسته قرآن کلام خداست و توی خیلی خیلی خیلی چیز ها کمک می کنه خیلی چیز ها ولی بعضی وقت ها خدا سر نخ هایی میده و ما فقدر باید به سر نخ های خدا تکیه کنیم و به کمک های خدا توجه کنیم تا علم حقیقی رو یاد بگیریم انیشتین و ادیسون و …. همه این ها یک میلیون ملیون ملیون ملیون ……………… از علم حقیق است فقدر ما اشرف مخلوقاتیم و چطور این شدیم ؟ مغز ما انقدر بزرگه که همه ی علم رو در خودش نگه داره ولی ما از یک ………… مغذمون برای یاد گیری استفاده می کنیم پس پاشید به ذهنتون فشار بیارید بیارید و بیارید و حداقل تلاش خودتون رو بکنید مسیح میتونست انسان رو زنده کنه ولی چطور هیچکس نمیدونه چون علمش از بین رفته حضرت مسیح علمش روداشت و بلد بود شاید خیلی کار ساده باشه فقدر باید علم اون رو داشته باشی سعی کن قهرمان داستان خودت باشی سعی کن متفاوت باشی و این کا رو با کاوش و توجه به سر نخ ها بکن خوب چرا من هنوز هیچی نشیدم چون من الان از ۱۲ سال بیشتر سنی ندارم

  به اشتراک بگذارید
 10. 1

  وقتش رسیده ما ایرانی ها ازخواب طولانی غفلت و تنبلی بیدارشیم و تحقیقات حرفه ای و گسترده ای انجام بدیم.چرامادرجابزنیم و آمریکاوروسیه هرروز ماهواره بفرستن و در آینده جهان رورصد کنن بین خودشون تقسیم کنن! چه اشکالی داره بجای دشمنی باهمه دنیا و عقب ماندگی بیایم کمی کاوش در خلائق کنیم و قدرتمون روهرروزبیشتر کنیم چون اینده جهان بدست ابرقدرتهاست و بقیه همه رعیتند و مصرف کننده!پیش بسوی ایرانی ازادو اباد.یاعلی مدد

  به اشتراک بگذارید
 11. -1

  اگه موجودات فضایی وجود دارن پس چرا هیچ نشونه ی که مدرک درست حسابی باشه از خود شون به جا نزاشتن؟؟از کجا معلوم همی اینا دورغ باشه؟؟شما از کجا می دونید دروغ گفتن خیلی راحته!!

  به اشتراک بگذارید
 12. 0

  من کاملا با نظر آقا مهدی موافقم.قطعا تو این جهان ما تنها موجودات زنده نیستیم. اما بنظر من به احتمال زیاد اجسام نورانی و متحرک به عنوان یوفو ها یا همون بشقاب پرنده ها که این چند دهه اخیر دیده شده بیشتر ساخته دست آمریکا و کلا کشور های ابرقدرته چیزی که یکی از کارکنان ارتش امریکا توی یکی از برنامه ها گفت که قطعا نمونه برداری از حوادث و سقوط یوفوها در سال های خیلی دوره.چون آمریکا در حال حاضر تکنولوژی فوق پیشرفته ای داره.حتی مدارک و شواهدی هست که زمان هیتلر نازی ها در حال تحقیق و ساخت یوفو ها بودند که نمیتونن و شکست میخورن.

  به اشتراک بگذارید
 13. 1

  باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان ومخالفان وموافقان موضوع
  بنظر من وجود چنین موجوداتی عقلا حتمی وقطعی باید باشه…دنیای عظیمی ک ما توش زندگی میکنیم رو باجهان بینی الهی باید دید نه با چشم وافق تنگ انسانی.کهکشانی ک ماتوش هستیم با هسته مرکزی خورشید حداقل ۳۰روز طول میکشه ک فقط نور خورشید ازسش خارج بشه.حال این ک این یکی از کهکشانهاست.حالا پاسخ به این سوال…بنظرتون ما تنها موجودات این عالم هستیم؟؟؟تمام توان خدا همین بوده؟انسانها چقدر مغرورند!!!چشم ما آدمها به زحمت کره ماه رو میبینه اونوقت در باره کائنات وجهان هستی بحث میکنیم.سبحان الله تعالی

  به اشتراک بگذارید
 14. شگفت انگیزه در
  0

  من با خانوادم سال ۹۲ ساعت ۱۰ شب تو پارک نشسته بودیم …(شهرکرد ) یدفعه دیدم یه چیزی مثل حلقه های حلزون داره همینجوری میچرخه ….. البته سه چهار روز بعدش اخبار اعلام کرد در استان های غربی ( البته بعضی مناطقشون ) دیده شده که روسیه گفته احتمال داره تاثیر عملیات های فضایی ما باشه

  به اشتراک بگذارید
 15. -25

  اشیاء نورانی که بعضی وقتها در اسمان میبینیم و حتی موجوداتی که تحت عنوان موجود فضایی میشناسند جن ها هستند

  به اشتراک بگذارید